מהו אייקידו?

אייקידו הנה אמנות לחימה העוסקת בניטרול התקפה אלימה ללא אלימות. תהליך לימוד האומנות אינו כלימוד אמנות פלסטית בה האמן עובד על בד קנווס או פסל חימר אלא הוא עובד על עצמו ומשפר את עצמו. ההולך בדרך, הלומד את הדו של האיי-קי, של ההתאמות עם החיים, עובר תהליך שיפור עצמי ומפתח שלווה בריאות וביטחון.לימוד האייקידו בדוג'ו הכפר הירוק, הנו גם לימוד הגנה עצמית, גם פעילות ספורטיבית בריאה לא תחרותית, גם שיפור היכולות האישיות, גם שיפור הבריאות ואמצעי לשיפור ההוויה.

היות ואורח החיים המודרני מאופיין ע"י אינטנסיביות, חוסר פנאי, ישיבה ממושכת על כיסא, חוסר פעילות גופנית כוללת, הרי לימוד אייקידו מהווה דרך יעילה לאדם המודרני לעשות למען עצמו.

דרך האייקידו ביחסים בין אדם לחברו הנה דרך של שלום, של פיוס ולכן היא מתאימה לעיצוב היחסים שבין אדם לחברו וזה עוד פן, יחיד ומיוחד לאייקידו מכל אומנויות הלחימה, פן היוצר עומק נוסף ותועלת נוספת לאדם המודרני שהנו כידוע יצור חברתי.

הנתיב המיוחד שלנו בלימוד האייקידו הנו בעקבות שיהאן אלן פיראש אשר היטיב מכולם לשמר את האייקידו כאמנות לחימה, לא מיסטיקה אלא משנה סדורה הנמסרת ממורה לתלמיד, וזו המשמעות של אייקידו מסורתי. לא עוד סטנדרט חסר פשר.

המורה בדוג'ו הנו אסף אביזוהר דרגת דאן-3 מאת סנסאי מיכאל לוי נוימנד שהנו בדרגת דאן-5 של שיהאן אלן פיראש.

ברוכים הבאים! אתם מוזמנים להצטרף וללמוד אייקידו איתנו בדוג'ו . השיעורים בדוג'ו מתקיימים בימים ראשון, שלישי וחמישי בשעות 20:00-21:30 וביום שישי בשעות 08:00-09:30 . אנא השתמשו בעמוד יצירת הקשר או התקשרו לאסף אביזוהר לטל' 054-4944804 . מצפים לראותכם איתנו                                                                                                                                                                                                                            

© Copyright ALp4CE MultiCreation, 2008.
Hello, user, please take notice that the above mentioned copyright extends to site design ideas, scripting techniques and content presentation.
The rest are copyrights of their respective owners.