מהו צ'י-קונג?

צ'י-קונג הנה שיטה סינית אשר נועדה לטפח את בריאותם של בני האדם. המתרגל מפעיל את מערכות הגוף ומאזן בניהן, באמצעות חזרה על סדרות של תנועות גוף מיוחדות ונעימות, משולבות בתרגילי נשימה ויציבה.סדרות של חזרות על תרגילי תנועה ונשימה מזרימים את הצ'י בגוף האדם, ומביאים תפקוד תקין ומאוזן לכל מערכות האיברים ולכל תא ותא בגוף. באמצעות תרגול יום-יומי של צ'י-קונג נוכל להבריא את גופנו וגם את נפשנו.

תרגול יומיומי של צ'י-קונג יאפשר לך לשמור ולטפח את בריאותך באופן משמעותי. באמצעות תרגול צ'י-קונג אנו טוענים את הגוף בחיוניות ומאזנים את הגוף והנפש. התרגול מתאים לכל אחד ואחת בכל גיל ובכל מצב בריאותי. אין צורך לחכות להופעת מחלות הזדקנות או להחמרתן, תרגול צ'י-קונג מעורר את כוחות הריפוי העצמי של הגוף למניעה ולריפוי. ומביא לתחושה של קיום נעים.

תרגול יום יומי בצ'י-קונג יוצר תהליך של שיפור ביכולות האישיות, הגופניות והנפשיות. הוא משנה אותנו לטובה.

תרגול צ'י-קונג מפעיל את כל רמ"ח האיברים ושס"ה הגידים כחטיבה אחת, בתנועה גלית ומחזורית עם הנשימה. על מנת לאפשר מעבר הגל בגוף צריכים השרירים להיות משוחררים.

בדוג'ו הכפר הירוק אנו מקדימים תרגול צ'י-קונג לכל שיעור אייקידו וכך אנו לא רק מכינים את הגוף לשיעור  ("מחממים את הגוף") אלא גם משפרים את בריאותנו, משפרים את יכולותינו ומפנימים מצב תודעתי נפשי וגופני מיוחד המסגל תפקוד מיטבי הן במסגרת שיעור האייקידו והן בחיי היומיום. ההוויה נעשית חוויה נעימה.

ברוכים הבאים! אתם מוזמנים להצטרף וללמוד אייקידו איתנו בדוג'ו . השיעורים בדוג'ו מתקיימים בימים ראשון, שלישי וחמישי בשעות 20:00-21:30 וביום שישי בשעות 08:00-09:30 . אנא השתמשו בעמוד יצירת הקשר או התקשרו לאסף אביזוהר לטל' 054-4944804 . מצפים לראותכם איתנו                                                                                                                                                                                                                            

© Copyright ALp4CE MultiCreation, 2008.
Hello, user, please take notice that the above mentioned copyright extends to site design ideas, scripting techniques and content presentation.
The rest are copyrights of their respective owners.